O implantach

Odbudujemy Twój uśmiech!
Atrakcyjna cena I Duże doświadczenie I
Wysoka jakość!

Implantologia

Marzysz o pięknym uśmiechu? W FabDent Implanty Dentystyczne Bemowo za sprawą wysokiej jakości implantów stomatologicznych braki w uzębieniu nie muszą być już problemem, a nowoczesne implanty zębowe dostępne w naszym gabinecie w Warszawie, spełnią wszelkie oczekiwania!

Dlaczego warto wybrać implanty?

Implanty stomatologiczne to innowacyjne i niezwykle komfortowe dla użytkowników rozwiązanie, które pozwala uzupełnić braki w uzębieniu, powstałe w wyniku wypadku, chorób itp. sytuacji. Ich zastosowanie pozwala stworzyć piękny, pełny uśmiech, który przywraca wygodę i normalne funkcjonowanie. Implanty można wykorzystywać bez ograniczeń.

Czym są implanty stomatologiczne?

Implanty zębowe to doskonałe uzupełnienie uzębienia, które jest niezauważalne, a ich dopracowana forma pozwala skutecznie zastąpić zdrowe zęby. Dzięki średnio inwazyjnej implantacji, możliwe jest bezpieczne i w pełni dopasowane do potrzeb wypełnienie braków zębowych. Oparte na bazie biozgodnego tytanu, naturalnie dostosowują się do szczęki pacjenta, są trwałe oraz mocne. W praktyce umożliwiają przeżuwanie zbliżone do tego, które zapewniają naturalne zęby.

Wysokiej klasy implanty w mieście Warszawa

Tradycyjnie jeden implant utrzymuje jedną koronę. Natomiast jeżeli brakuje ci kilku zębów nie koniecznie musisz wszczepić implant na każdy brakujący ząb: jeden implant może utrzymać kilka koron poprzez wykonanie mostu protetycznego lub protezy. Ilość implantów potrzebnych do odbudowy zależy od objętości i gęstości tkanki kostnej w miejscu wszczepienia każdego implantu. W przypadku rekonstrukcji całego łuku zębowego utrzymanego na implantach,wymagane są minimum 4 implanty w szczęce oraz 2 implanty w żuchwie. Dokładna liczba implantów jest ustalana indywidualnie. Po szczegółowym badaniu nasz implantolog dokładnie określa ile wszczepów jest konieczne.

Wycena implantów zębowych dostępna w zakładce Ceny naszej strony internetowej.